Rady a trikyRôzne

Poraďte vašim známym pri výmene okien, pri výmene podláh a pri nákupe kvalitných kobercov

Prednedávnom ste sa ani vy nevyhli povinnej rekonštrukcii vo vašom dome. Teraz sa do toho vrhajú vaši známi a chceli by, aby ste im poradili. S čím by ste im vedeli práve vy poradiť? Jedine, žeby ste im odporučili vynikajúce stránky, z ktorých ste aj vy nakúpili potrebné veci, ktoré bolo treba vymeniť. S čím ste ako prvým začali?

Výmena okien za nové

S ako prvým ste začali s výmenou okien. Potrebovali ste rýchlu výmenu preto, lebo vám cez okná zatekalo a prepúšťalo chladný vzduch do domácnosti. Kde ste sa inšpirovali a kde ste nakupovali nové okná? Inšpirovať ste sa nechali stránkou mirador.eu, kde ste sa nakoniec aj rozhodli kúpiť si nové často vyhľadávané eurookná. Nemáte informácie o eurooknách a radi by ste sa o nich viac dozvedeli? Eurookná sú to drevené okná prírodného materiálu, ktoré vás očaria svojou dlhou životnosťou a paropriepustnosťou. Poraďte vašim známym tieto fantastické a najmä kvalitné okná. Nebudú ľutovať tak ako vy!

Podlahy, ktoré aj niečo vydržia

Doteraz mali vaši známi podlahy, ktoré im ustavične vŕzgali akonáhle sa po nich chodilo. Rozhodli sa, že ich vymenia za také, pre ktoré ste sa rozhodli aj vy. Vy ste sa rozhodli práve pre plávajúce podlahy od jutex.sk, ktoré vám zaručia vysokú životnosť. Po výmene starých podláh za nové ste sa rozlúčili aj vy s nepríjemným vŕzganím, ktoré vás trápilo rovnako ako teraz trápi vašich známych. Odporučte im práve tieto „plávačky“ od jutex.sk. Budú maximálne spokojní!

Nezabudnite im poradiť tie skvelé koberce, ktoré sa teraz pýšia vo vašej domácnosti.

Moderne ladené koberce pre vás a aj pre vašich známych

Nechceli ste už žiadne staré koberce. Chceli ste moderne ladené koberce, ktoré sa budú rozprestierať po celej vašej domácnosti. Nevedeli ste si vôbec vybrať. Až dovtedy kým ste nenatrafili na stránku jutex.sk. Na tejto stránke ponúkajú moderne ladené koberce práve na vašu zem v domácnosti. Majte moderne ladený byt, majte moderne ladené koberce!