Rôzne

Krajšie bývanie s nebankovou pôžičkou

Snívate o novom nábytku, spotrebičoch do domácnosti alebo potrebnej rekonštrukcii? Chcete dať Vášmu domovu nový dych? S rýchlou pôžičkou sa Vaše sny o lepšom a krajšom bývaní môžu premeniť na skutočnosť. Vybavíte ju rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

Aké sú výhody online pôžičky na bývanie?

 1. Získate ju rýchlo a bez papierovania
  Ak nechcete tráviť hodiny v banke, ale požičať si rýchlo a bez zbytočných papierov, online pôžička je pre Vás vhodným riešením. Dostali ste skvelý nápad ako si vylepšiť bývanie? Peniaze na jeho realizáciu môžete získať ešte dnes.
 2. Dostupnosť
  V banke musíte dokladovať veľa papierov, absolvovať množstvo návštev a ani vtedy nemáte istotu, že pôžičku dostanete. Rýchla pôžička je omnoho dostupnejšia. Zmluva je prehľadná a jasná, bez zavádzania a skrytých poplatkov. Profesionálny a férový prístup je samozrejmosťou.

 3. Bez  dokladovania účelu použitia
  Či si už chcete požičať na nový televízor, alebo vymaľovať celý byt, účel, na ktorý peniaze nakoniec použijete, dokladovať nemusíte. Rýchlu pôžičku môžete minúť na čokoľvek podľa Vašich prianí a aktuálnych potrieb.
 4. Z pohodlia domova
  Pôžičku ihneď vybavíte veľmi ľahko. Nemusíte nikam chodiť, stačí vyplniť nezáväzný online formulár, na základe ktorého Vás telefonicky kontaktuje obchodný zástupca.

Koľko si môžu klienti požičať?

S online pôžičkou na bývanie si môžete požičať až do výšky 7 000 €. Ide o sumu, ktorú je možné s pravidelným príjmom ľahko splatiť, ale pritom je to dostatok financií, ktoré bez problémov vystačia na rekonštrukciu či zariadenie bytu podľa vlastných predstáv. Peniaze z rýchlej pôžičky môžete použiť aj na vylepšenie kancelárie alebo firemných priestorov. Nezáleží na tom, či ste zamestnanec, živnostník, dôchodca alebo malý podnikateľ, s online pôžičkou si ľahko a rýchlo splníte predstavy o ideálnom bývaní.

Ako online pôžičku získať?

Peniaze z nebankovej pôžičky na bývanie môžete získať ešte dnes. Ako na to?

 1. Vyplňte online formulár
  Do online formulára, ktorý nájdete na webe, zadáte potrebné informácie a následne ho odošlete. Vyplnenie formulára Vás k ničomu nezavažuje.
 2. Obchodný zástupca Vás čoskoro kontaktuje
  Po odoslaní online formulára sa Vám čoskoro ozve obchodný zástupca, ktorý Vás oboznámi so všetkými potrebnými informáciami a detailmi online pôžičky. V prípade súhlasu Vám bude rýchla pôžička okamžite poskytnutá.
 3. Peniaze na účte
  Po schválení online pôžičky sa Vám peniaze v najkratšej možnej dobe pripíšu na bankovom účte. Cesta za lepším bývaním sa môže začať.