Detská izbaRady a triky

Koberec do detskej izby

Nie je pre dieťa nič horšie, ako sa hrať  na studenej podlahe. Ak ste sa preto rozhodli pre koberec do detskej izby, s vašou voľbou môžeme iba súhlasiť.  Ako si vybrať koberec a čo brať do úvahy pri jeho výbere si povieme v nasledujúcich pár riadkoch.

Dĺžka vlasu koberca

Do detskej izby je jediným vhodný riešením koberec s krátkym vlasom.  Tento druh koberca sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Stačí prebehnúť jemne s vysávačom a špina je preč. Pri koberci s dlhým vlasom často nečistoty nevidíme. Postupne sa v koberci usádzajú čo môže mať za následok tvorbu baktérií.

detský koberec

Farebnosť

Na našom trhu je dostatočná ponuka kobercov.  V sortimente kobercov nájdete produkty najrôznejších rozprávkových motívom, ktoré si vaše deti určite zamilujú. Princezná, barbie alebo snehulienka, s tým všetkým sa môžete stretnúť pri výbere koberca do detskej izby.  Ak nie sú koberce s detskými motívmi tým pravým riešením pre vaše potreby, môžete zvoliť kusové koberce s abstraktným motívom.  V každom prípade je do detskej izby lepší viacfarebný koberec. Prípadné trvalé znečistenie nie sú potom také nápadné.